Systemy alarmowe SSWiN Wrocław

System sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

 Alarm dla firmy, alarm dla domu

Firma Poline oferuje bezpłatną konsultację i wycenę. Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy i doradzimy, jaki system alarmowy powinieneś wybrać, aby jak najlepiej chronić swoją posesję.
Uwzględniając plan terenu, który ma zostać objęty ochroną i Twoje wymagania, nasz ekspert do spraw systemów zabezpieczeń technicznych, specjalnie dla Ciebie, stworzy spersonalizowaną ofertę oraz jej alternatywy w zróżnicowanych wymiarach cenowych.

Szeroka oferta

Jako eksperci, pomożemy Ci wybrać rozwiązanie doskonale dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Oferujemy między innymi systemy odporne na aktywność zwierząt, a także pozwalające na swobodne poruszanie się mieszkańców po domu, bez włączania alarmu. Zamontowane przez nas kontraktony pozwolą, byś to Ty decydował, które wejścia zabezpieczyć. Podstawowy system to za mało? Doskonałym uzupełnieniem będą oferowane przez nas czujki wykrywające zbicie szyby, ruch, a nawet gaz usypiający (który staje się coraz bardziej popularny wśród współczesnych włamywaczy). W swej ofercie posiadamy także systemy oparte na barierach podczerwieni.

Lepiej zapobiegać niż naprawiać

Jeśli tylko jest to możliwe, zachęcamy do wykorzystania czujników zewnętrznych. Wykorzystanie systemów takiego rodzaju pozwoli na ochronę Twoich bram, okien czy drzwi przed niepożądanym uszkodzeniem, powstrzymując nieproszonych gości przed wkroczeniem na teren posesji.

Twoje oczekiwania - nasze rozwiązania!

Na życzenie klienta, podejmujemy się konfiguracji systemów alarmowych sterowanych przez grupy interwencyjne (firmy ochroniarskie).
Proponujemy wiele zróżnicowanych sygnałów alarmowych: napadowe, włamaniowe, pożarowe, związane z zalaniem, awarią, sabotażem, wzywaniem pomocy, a także ciche alarmy (sygnał przymus), oraz wiele innych.
Specjalnie dla Ciebie, możemy także zamontować przyciski SOS (nadajniki napadowe) – rozwiązanie to doskonale sprawdzi się nie tylko dla firm, ale i osób starszych.

Typy systemów alarmowych

Podstawowe rozróżnienie dzieli systemy alarmowe na przewodowe (czyli wymagające okablowania) oraz bezprzewodowe (działające na baterię żywotną przez ok. 5 lat). Systemy bezprzewodowe doskonale sprawdzą się tam, gdzie ingerencja w konstrukcję obiektu nie jest możliwa.

W systemach alarmowych stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania

Systemy alarmowe wykonujemy w oparci o takich producentów jak: Satel, Aritech, DSC, Siemens, Vanderbild

Kontroluj swój system alarmowy na odległość!

Wyjechałeś na wakacje i zapomniałeś uzbroić alarm? Spokojnie, nie musisz zdawać się na łaskę losu. Wystarczy, że uzupełnisz swój system modułem GSM, który pozwoli Ci zarządzać urządzeniami alarmowymi za pośrednictwem telefonu komórkowego. Do tego, jeśli alarm zostanie uruchomiony pod Twoją nieobecność, otrzymasz powiadomienie w wiadomości SMS lub dedykowanej aplikacji.
A co, jeśli chodzi o mniejsze dystanse? Doskonale sprawdzą się także radiolinie, umożliwiające kontrolę aktywności systemu za pośrednictwem pilota.

Nasza oferta

Przedstawione powyżej systemy to tylko niektóre pozycje zróżnicowanej oferty firmy Poline. W dobie szerokich możliwości systemów alarmowych, zapewniamy kompleksowe usługi (konsulting, montaż, serwis awaryjny, konserwacja i modernizacja przestarzałych systemów). Do tego, wykorzystujemy jedynie urządzenia zaufanych marek, takich jak Aritech, Siemens, DSC, Satel.
Już dziś skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub umów się na bezpłatne konsultacje wraz z wyceną! Zadzwoń na numer +48 664 988 446 i zadbaj o bezpieczeństwo swojej posesji.

Instalacje alarmowe Wrocław

Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie w niej odpowiednie rozwiązanie. Jeśli interesują Cię najlepsze dostępne na rynku instalacje alarmowe Wrocław, dzięki naszej firmie, stwarza możliwości szerokiego wyboru. Dystrybuujemy wysokiej jakości systemy alarmowe, które w dużym stopniu zwiększają bezpieczeństwo posesji czy domu. Wyposażone są one w niezwykle czułe sensory, które natychmiast reagują w przypadku zdiagnozowania zagrożenia.

Wśród oferowanych instalacji alarmowych dysponujemy systemami wewnętrznymi oraz poszerzonymi o czujniki zewnętrzne, które strzegą również bram i redukują zagrożenie wtargnięcia na działkę czy do budynku osób niepowołanych. Dystrybuujemy alarmy chroniące przed włamaniami, ostrzegające przed pożarami, informujące o zaistniałej awarii, a także tzw. ciche alarmy, które pozwalają w dyskretny sposób wezwać pomoc (policję lub służbę ochroniarską) w przypadku napadu.

W katalogu można znaleźć zestawy renomowanych producentów, których marki gwarantują niezawodne funkcjonowanie oraz wytrzymałość. Oferujemy produkty firm Satel, Siemens, DSC, Aritech. Proponujemy duży wybór systemów alarmowych we Wrocławiu.

Montaż systemów alarmowych Wrocław

Działamy nie tylko jako firma sprzedająca najwyższej jakości systemy ostrzegawcze, ale oferujemy również montaż systemów alarmowych na terenie Wrocławia. Instalujemy układy zarówno na prywatnych posesjach oraz w domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej czy biurowcach.

Do montażu instalacji alarmowych delegujemy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy gwarantują szybkie i bezbłędne wykonanie pracy. Możemy pochwalić się wieloma skutecznie przeprowadzonymi realizacjami. Wszystkie działają bez zarzutu i zostały pozytywnie ocenione przez naszych kontrahentów.

Przyjmujemy również zlecenia indywidualne. W ich ramach projektujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb konkretnego klienta. Możemy np. skonfigurować systemy alarmowe z oprogramowaniem firm ochroniarskich, by ułatwić możliwości interwencyjne. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic, którzy mają nietypowe pomysły na zwiększenie bezpieczeństwa swoich nieruchomości. Uwzględniamy potrzeby klientów i przygotowujemy optymalne rozwiązania indywidualne.

Serwis alarmów Wrocław

Nasza firma działa kompleksowo. Można kupić u nas najlepszy sprzęt dostępny na polskim rynku, zamówić usługę instalacji, której podejmie się wykwalifikowana ekipa monterów, ale także oferujemy  serwis alarmów na terenie Wrocławia. Dojeżdżamy również do klientów mieszkających w pobliżu miasta.

Wykonujemy rutynowe przeglądy instalacji, analizę ich stanu technicznego i sprawdzenie poprawności funkcjonowania. Pracujemy zarówno z alarmami zamontowanymi przez nas, jak i realizacjami przeprowadzonymi przez konkurencję.

Proponowany serwis alarmów przewiduje oczywiście naprawy wszelkich awarii, usunięcie uszkodzeń czy wymianę podzespołów – w zależności od potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu. W trackie bezpłatnych konsultacji opowiemy o szczegółach naszego działania, a także przygotujemy niezobowiązującą wycenę.