Kontrola dostępu KD Wrocław

Projektowanie i montaż kontroli dostępu

Aby dobrze zaplanować system kontroli dostępu (KD) niezbędna jest dokładna  analiza potrzeb. Dla tego właśnie dobrze trafiłeś. Powiedz na czym ci zależy, a my zaprojektujemy, wykonamy montaż, uruchomimy i przeszkolimy użytkowników z systemu kontroli dostępu. Wykonamy nowoczesny system KD, który można w każdej chwili rozbudować o kolejne czytniki i chronione przejścia. W łatwy sposób wdrożymy RCP czyli rejestrację czasu pracy. Połączymy system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy z programami płacowymi takimi jak płatnik itp.

Kontrola dostępu czyli…

System KD to układ powiązanych ze sobą urządzeń, które tymczasowo lub całkowicie ograniczają użytkownikom dostęp do objętej zabezpieczeniem strefy. System konfiguruje dane, na podstawie których decyduje o zezwoleniu lub zablokowaniu dostępu danego użytkownika do określonej strefy, na podstawie wcześniej zaprogramowanych algorytmów i schematów działania.

Nowoczesna kontrola dostępu.

Firma Poline oferuje konsultację i wycenę. Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy i doradzimy, jaki system kontroli dostępu (KD) powinieneś wybrać, aby jak najlepiej chronić twoje mienie.
Uwzględniając plan terenu, który ma zostać objęty kontrolą dostępu i Twoje wymagania, nasz ekspert do spraw systemów zabezpieczeń technicznych przedstawi ofertę kompletnej kontroli dostępu.

Niezawodność to podstawa

Pracujemy na systemach kontroli dostępu takich firm jak: Roger, Siemens Sipas, Vanderbilt, Aritech, TDSi, Satel

Serwis i modernizacja kontroli dostępu

Posiadasz już system kontroli dostępu i chcesz go zmodernizować? Świetnie trafiłeś!

kontrola dostępu roger, rejestracja czasu pracy

Podstawowe rodzaje systemów KD

Kontrola dostępu (KD) jest realizowana na podstawie wybrania odpowiedniej kombinacji znaków na klawiaturze. Użytkownik systemu sam decyduje, komu udziela niezbędnych danych dostępowych. Ten rodzaj kontroli dostępu świetnie sprawdzi się przy wejściach na osiedla lub klatki schodowe. Wadą systemu jest możliwość łatwego wycieku danych i udostępnienia kodu niepożądanym osobom trzecim.

Warunkiem wstępu do objętej zabezpieczeniem strefy jest zeskanowanie otrzymanej przez uprawnionego użytkownika karty. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm. System pozwala na zarządzanie dostępem w wybranych okresach czasu i strefach, jednocześnie dając możliwość monitorowania aktywności pracowników (którzy mają przypisane karty).

Spośród trzech proponowanych systemów kontroli dostępu, czytnik biometryczny jest najtrudniejszy do oszukania. Linie papilarne są unikatowe, nie musisz się martwić, że użytkownik udostępni kombinację znaków umożliwiającą dostęp lub swoją kartę osobom niepożądanym. Zgubione karty i zapomniane kody także nie będą w tym przypadku problemem. Dodatkowo, możesz z całą pewnością stwierdzić, kto wchodził do wyznaczonej strefy o danej godzinie.

Zadzwoń i dowiedz się więcej! tel. +48 664 988 446

Wybrane realizacje z montażu Kontroli dostępu:

Serwis i wsparcie systemów KD

Przedstawione systemy to tylko niektóre pozycje zróżnicowanej oferty firmy Poline. W dobie szerokich możliwości systemów kontroli dostępu, zapewniamy kompleksowe usługi: