Instalacje domofonowe Wrocław

Instalacje domofonowe Wrocław

Firma Poline oferuje kompleksowe usługi w zakresie systemów domofonowych i wideodomofonowych na terenie Wrocławia i okolic. Zapewnimy konsultacje z naszym ekspertem, przygotowanie projektu dopasowanego do potrzeb klienta, wykonanie oraz uruchomienie wybranego systemu, a także dostarczenie projektu powykonawczego.
Nasze realizacje są najwyższej jakości – udzielamy na nie gwarancji, w zależności od systemu, od 24 miesięcy do 5 lat. Firma Poline to fachowcy w branży zabezpieczeń różnego rodzaju. Szerokość oferty świadczonych przez nas usług pozwala także na kalibrację instalacji domofonowych i wideodomofonowych z innymi systemami (na przykład kontroli dostępu, oddymiania, automatyki bram i szlabanów etc.)
W naszych realizacjach dbamy o jakość instalowanych urządzeń, korzystając wyłącznie z produktów zaufanych marek (BPT, CAME, Fermax, ACO, Urmet, Farfisa, BTCINO, Laskomex, Elfon, Elvax, Kenwei, Panasonic). Instalacje domofonowe zwiększają bezpieczeństwo domu. Ich zadaniem jest umożliwienie kontroli dostępu do nieruchomości. Pozwalają na połączenie głosowe z osobą, która znajduje się przy bramie i zweryfikowanie, czy rozsądne będzie umożliwienie jej wejścia na posesję. Ułatwiają one też codzienne funkcjonowanie dzięki możliwości zdalnego otwierania furtki, bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Jest to świetne rozwiązanie, które stosuje się zarówno w blokach mieszkalnych, jak i domach jednorodzinnych. Instalacje domofonowe mogą być połączone i umożliwiać dostęp na klatkę schodową lub posesję, ale także sterować bramą np. ogrodzenia całego osiedla.

montaż i uruchomienie domofonów fermax

Jak właściwie dobrać system domofonowy lub wideodomofonowy?

Ważne jest sprecyzowanie swoich oczekiwań i potrzeb, a także odpowiednie dobranie sprzętu do okablowania. By wybrane urządzenie służyło długo i efektywnie, warto zasięgnąć opinii eksperta, który doradzi optymalne rozwiązanie. Firma Poline oferuje doradztwo fachowców, którzy pomogą Ci dobrać system dopasowany do Twoich potrzeb, Do tego, dbając o jakość naszych usług, w miarę możliwości staramy się o instalację podwójnego okablowania.

Wideodomofony IP Wrocław

Wideodomofony to nic innego, jak systemy domofonowe nowej generacji. Znacząco podnoszą one bezpieczeństwo. W przypadku zwykłego systemu domofonowego, możemy jedynie rozmawiać z osobą znajdującą się po drugiej stronie. Gdy mamy do czynienia z wideodomofonem, możemy także zobaczyć rozmówcę, co znacznie ułatwia identyfikację.
W zakresie instalacji wideodomofonowych, realizujemy zarówno systemy jednorodzinne IP, jak i wielorodzinne IP.Wideodomofony, które montujemy we Wrocławiu i okolicach, zapewniają jeszcze większy stopień ochrony niż standardowe instalacje domofonowe. Oprócz rozmowy z osobą znajdującą się przy klatce schodowej czy bramie wejściowej, umożliwiają również podgląd tego, co dzieje się w tych strefach. Dzięki temu można zauważyć, z kim rzeczywiście prowadzi się tę krótką rozmowę, ile osób znajduje się przy wejściu oraz ustalić, czy rozmówca jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje. Nowoczesne wideodomofony wpisują się w najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nasza oferta

Firma Poline oferuje profesjonalny konsulting, montaż i serwis systemów domofonowych oraz wideodomofonowych, konserwację, modernizację i okresowe przeglądy przestarzałych instalacji oraz łączenie instalacji domofonowych i wideodomofonowych z innymi systemami zabezpieczeń (automatyka bram i szlabanów, kontrola dostępu, monitoring wizyjny etc.)
Nasza firma to wieloletnie doświadczenie i kompleksowe usługi, których nie oferują inne firmy z branży. To wykwalifikowana kadra ekspertów dbających o potrzeby klienta i spersonalizowane projekty. To profesjonalnie wykonane i udokumentowane (także w formie powykonawczej) instalacje, które służą przez długie lata.
Wybierz doświadczenie, profesjonalizm i jakość – skontaktuj się z firmą Poline!
By uzyskać więcej informacji, zadzwoń na numer +48 664 988 446

Montaż domofonów – wybrane realizacje