System sygnalizacji pożaru SSP Wrocław

System Sygnalizacji Pożaru SSP, System Alarmu Pożarowego SAP

System Sygnalizacji Pożaru SSP, System Alarmu Pożarowego SAP, na co dzień znany jest również jako “pożarówka” lub system przeciwpożarowy. Zadaniem systemu jest jak najwcześniejsze wykrycie pożaru, uruchomienie odpowiedniej instalacji alarmowej, powiadomienie służb pożarnictwa oraz realizacji określonych schematów związanych m. in. z procedurą ewakuacji.
W działaniu SSP jednym z najważniejszych czynników jest precyzja – szybkie, bezbłędne wykrycie zagrożenia pożarowego pozwala na wdrożenie odpowiednich środków zapobiegawczych i ograniczenie negatywnych skutków pożaru, dlatego w naszej firmie wykwalifikowana kadra ekspertów dba nawet o najmniejsze szczegóły wykonywanych instalacji.

Siemens Cerberus projekt, montaż serwis, konserwacja

Ochrona pożarowa i bezpieczeństwo.

Zapewnienie odpowiedniej ochrony przeciwpożarowej budynku to absolutna podstawa, a zaniedbania w tej kwestii mogą prowadzić do poważnych wypadków, uszkodzeń zdrowia i mienia.

Nasza oferta

Firma Poline to gwarancja dokładnego wykonania kompleksowych usług w zakresie SAP. Wykonamy spersonalizowany projekt systemu, dopasowany do potrzeb klienta, zrealizujemy go, zajmując się instalacją i montażem, a na koniec dostarczymy dokumentację powykonawczą.

Serwis SAP, SSP

Oferujemy także serwis awaryjny, przeglądy okresowe i konserwację systemów SAP, SSP.

Posiadamy uprawnienia do uruchamiania, konserwacji i serwisu urządzeń takich firm jak:

Siemens Cerberus, Polon Alfa, Bosch, Aritech, Esser, Inim, Cooper

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel.+48 664 988 446

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.