Telewizja przemysłowa, CCTV Wrocław

Montaż telewizji przemysłowej CCTV, montaż monitoringu wizyjnego, kamery IP.

Telewizja przemysłowa CCTV w dzisiejszych czasach zyskuje nowe znaczenie. Coraz częściej kamery przemysłowe wykorzystywane są do automatyzacji procesów w przemyśle. W dobie kryzysu pandemicznego za pomocą kamery termowizyjnej w bezpieczny sposób możemy  szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę ciała. Kolejnym przykładem wykorzystania kamer w życiu codziennym są kamery rozpoznające tablice rejestracyjne. System takich kamer można integrować ze szlabanami, systemami parkingowymi i kontrolą dostępu.

Projekt telewizji przemysłowej – monitoringu wizyjnego

Firma Poline zajmuje się projektowaniem monitoringu wizyjnego (CCTV), konsultingiem w zakresie doboru odpowiednich kamer oraz profesjonalnym montażem i serwisem urządzeń. Podczas wieloletniej pracy, wielokrotnie udowodniliśmy jakość swoich usług, montując nasze systemy m. in. w takich budynkach, jak: budynek NIK i Prokuratury, kina, hotele, parkingi podziemne, hale przemysłowe, osiedla mieszkalne, przedszkola, obiekty usługowe, salony fryzjerskie i wiele innych.

Podgląd obrazu z kamer na Twoim urządzeniu mobilnym
Nasza firma zajmuje się także konfiguracją urządzeń: zdalny podgląd obrazu z monitoringu możliwy będzie za pośrednictwem wybranego smartfona, tabletu, komputera PC czy laptopa.

Kamery telewizji dozorowej wrocław, montaż kamer

Profesjonalizm to bezpieczeństwo

System monitoringu, w założeniu, służy podniesieniu poziomu bezpieczeństwa na objętym nim obszarze, niezależnie, czy jest to galeria handlowa, czy ulica, a może Twoja firma czy dom. Jednak brak profesjonalizmu może w zupełności zrujnować ten efekt. Jeśli realizator nie zabezpieczy właściwie systemu kamer, każdy znający się na swoim fachu przestępca z łatwością go obejdzie.

Firmę Poline cechuje fachowe podejście, nasi eksperci nigdy nie zaniedbują swoich powinności. Montując odpowiednie urządzenia na zlecenie klienta dbamy o to, by systemy były właściwie skonfigurowane, a dostęp do nich chroniony silnymi hasłami. Zachęcamy naszych klientów do skorzystania z systemów zasilania awaryjnego UPS, które nie pozwolą, by przepięcia i braki w dostawie energii przeszkodziły w pracy urządzeń. Takie wsparcie systemu uniemożliwi niejeden, na pozór kreatywny, przekręt.

Nasze realizacje

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Nasz zespół bez trudu zrealizuje monitoring firmy, monitoring biura, monitoring kina, monitoring hotelu, monitoring garaży podziemnych, monitoring wspólnot mieszkaniowych, monitoring na osiedlach i parkingach, a także monitoring w domach i mieszkaniach.

CCTV a inne systemy

W naszej ofercie zapewniamy także możliwość integracji telewizji przemysłowej z innymi systemami, takimi jak terminale kasowe, algorytmy liczenia osób, mapy ciepła, rozpoznawanie i wykrywanie twarzy, instalacje alarmujące o włamaniach i napadach, zabezpieczenia przeciwpożarowe, mechanizmy ograniczenia dostępu dla osób niepożądanych, wideodomofony etc. W celu ograniczenia kosztów coraz większą popularność zyskują systemy zdalnego monitoringu. Dysponujemy szerokim asortymentem (jak choćby kamery ukryte czy obrotowe), który dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów tak, by urządzenia w każdych, specyficznych warunkach jak najlepiej pełniły swoją rolę.

Łączymy systemy analizy danych

Oferujemy możliwość śledzenia danych dźwiękowych i wizualnych, rejestrowanych przez kamery analogowe (przesyłające dane do komputera) i kamery IP (wykorzystujące możliwości sieci LAN i Internetu; łączące kamerę z komputerem w jednym urządzeniu), na jednym ekranie.

Modernizacja i konserwacja systemów monitoringu (CCTV)

Nasza firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania systemów monitoringu wizyjnego, pozwalające na osiągnięcie lepszej jakości obrazu (przypominającej obraz rejestrowany przez kamery IP 2 Mpx), przy zamontowaniu kamer bazujących na okablowaniu koncentrycznym. Wymiana kabli nie jest wymagana, i bez niej nasi eksperci będą w stanie zamontować kamery IP, by klienci mogli cieszyć się najwyższej jakości obrazem.

montaż telewizji przemysłowej wrocław, siemens, hikvision, dahua

Optymalizacja kosztów

Współpraca z firmą Poline to nie tylko inwestycja w montaż monitoringu. Firma Poline to również konsulting świadczony przez ekspertów i jakość poparta latami doświadczenia. Dla nas każde zlecenie jest inne, a każdy system dobrany do potrzeb klienta. Indywidualny projekt zabezpieczeń pozwala nie tylko na długą i efektywną pracę systemu w specyficznych, konkretnych warunkach, ale także na zoptymalizowanie kosztów wiążących się z inwestycją.

Szerokie możliwości

Właściwie dobrany do potrzeb klienta, dobrze skonfigurowany system kamer niesie za sobą wiele możliwych zastosowań. Kamery to nie tylko środek bezpieczeństwa, ale także usprawnienie dla wielu funkcjonujących systemów. Oto kilka ciekawych przykładów.

Powiadomienie wysyłane mailem za każdym razem, gdy o wybranej godzinie przekroczona zostanie granica monitorowana przez kamerę pozwala na uzyskanie informacji o punktualności pracowników.

Sprawny system kamer umożliwia monitorowanie natężenia ruchu, ilości klientów odwiedzających salon,a także ustalenie, które części sklepu cieszą się największym zainteresowaniem (przy wykorzystaniu map ciepła).

Odczyt tablic rejestracyjnych to kolejna z interesujących opcji, pozwalająca na płynne funkcjonowanie szlabanów i innych systemów parkingowych.

Nasza oferta

Firma Poline to wykwalifikowana kadra ekspertów, wieloletnie doświadczenie, personalizacja wykonywanych projektów i doskonałe dopasowanie do potrzeb klienta. W naszej zróżnicowanej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Oferujemy montaż kamer, konsulting przy doborze urządzeń, serwis awaryjny, serwis monitoringu IP i Turbo HD, konserwację systemów monitoringu wizyjnego, modernizację CCTV, analizę wideo, integrację zróżnicowanych systemów z monitoringiem.
By zasięgnąć opinii fachowców, przygotować spersonalizowany projekt monitoringu dopasowany do Twoich potrzeb lub zapytać o więcej informacji, zadzwoń na numer +48 664 988 446.