Systemy alarmowe SSWiN

System sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

 Alarm dla firmy, alarm dla domu

Firma Poline oferuje bezpłatną konsultację i wycenę. Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy i doradzimy, jaki system alarmowy powinieneś wybrać, aby jak najlepiej chronić swoją posesję.
Uwzględniając plan terenu, który ma zostać objęty ochroną i Twoje wymagania, nasz ekspert do spraw systemów zabezpieczeń technicznych, specjalnie dla Ciebie, stworzy spersonalizowaną ofertę oraz jej alternatywy w zróżnicowanych wymiarach cenowych.

Szeroka oferta

Jako eksperci, pomożemy Ci wybrać rozwiązanie doskonale dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Oferujemy między innymi systemy odporne na aktywność zwierząt, a także pozwalające na swobodne poruszanie się mieszkańców po domu, bez włączania alarmu. Zamontowane przez nas kontraktony pozwolą, byś to Ty decydował, które wejścia zabezpieczyć. Podstawowy system to za mało? Doskonałym uzupełnieniem będą oferowane przez nas czujki wykrywające zbicie szyby, ruch, a nawet gaz usypiający (który staje się coraz bardziej popularny wśród współczesnych włamywaczy). W swej ofercie posiadamy także systemy oparte na barierach podczerwieni.

Lepiej zapobiegać niż naprawiać

Jeśli tylko jest to możliwe, zachęcamy do wykorzystania czujników zewnętrznych. Wykorzystanie systemów takiego rodzaju pozwoli na ochronę Twoich bram, okien czy drzwi przed niepożądanym uszkodzeniem, powstrzymując nieproszonych gości przed wkroczeniem na teren posesji.

Twoje oczekiwania - nasze rozwiązania!

Na życzenie klienta, podejmujemy się konfiguracji systemów alarmowych sterowanych przez grupy interwencyjne (firmy ochroniarskie).
Proponujemy wiele zróżnicowanych sygnałów alarmowych: napadowe, włamaniowe, pożarowe, związane z zalaniem, awarią, sabotażem, wzywaniem pomocy, a także ciche alarmy (sygnał przymus), oraz wiele innych.
Specjalnie dla Ciebie, możemy także zamontować przyciski SOS (nadajniki napadowe) – rozwiązanie to doskonale sprawdzi się nie tylko dla firm, ale i osób starszych.

Typy systemów alarmowych

Podstawowe rozróżnienie dzieli systemy alarmowe na przewodowe (czyli wymagające okablowania) oraz bezprzewodowe (działające na baterię żywotną przez ok. 5 lat). Systemy bezprzewodowe doskonale sprawdzą się tam, gdzie ingerencja w konstrukcję obiektu nie jest możliwa.

W systemach alarmowych stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania

Systemy alarmowe wykonujemy w oparci o takich producentów jak: Satel, Aritech, DSC, Siemens, Vanderbild

Kontroluj swój system alarmowy na odległość!

Wyjechałeś na wakacje i zapomniałeś uzbroić alarm? Spokojnie, nie musisz zdawać się na łaskę losu. Wystarczy, że uzupełnisz swój system modułem GSM, który pozwoli Ci zarządzać urządzeniami alarmowymi za pośrednictwem telefonu komórkowego. Do tego, jeśli alarm zostanie uruchomiony pod Twoją nieobecność, otrzymasz powiadomienie w wiadomości SMS lub dedykowanej aplikacji.
A co, jeśli chodzi o mniejsze dystanse? Doskonale sprawdzą się także radiolinie, umożliwiające kontrolę aktywności systemu za pośrednictwem pilota.

Nasza oferta

Przedstawione powyżej systemy to tylko niektóre pozycje zróżnicowanej oferty firmy Poline. W dobie szerokich możliwości systemów alarmowych, zapewniamy kompleksowe usługi (konsulting, montaż, serwis awaryjny, konserwacja i modernizacja przestarzałych systemów). Do tego, wykorzystujemy jedynie urządzenia zaufanych marek, takich jak Aritech, Siemens, DSC, Satel.
Już dziś skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub umów się na bezpłatne konsultacje wraz z wyceną! Zadzwoń na numer +48 664 988 446 i zadbaj o bezpieczeństwo swojej posesji.