WideodomofonWideodomofony, domofony IP

Firma Poline zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami systemów domofonowych i wideodomofonowych na terenie Wrocławia i okolic. Począwszy od doradztwa i projektu poprzez wykonawstwo oraz uruchomienie. Po każdej instalacji domofonów czy wideodomofonów dostarczamy projekt po wykonawczy.  Wszystkie instalacje systemów domofonowych i wideodomofonowych objęte są gwarancją od 24 miesięcy nawet do 5 lat. Jako specjaliści branży zabezpieczeń integrujemy systemy wideo-domofonowe  i domofonowe z systemami kontroli dostępu, systemami oddymiania, automatyką bram i szlabanów oraz innymi.

Pracujemy tylko na sprawdzonych markach takich jak: BPT, CAME, Fermax, ACO, Urmet, Farfisa, BTCINO, Laskomex, Elfon, Elvax, Kenwei, Panasonic

Jak dobrać system domofonowy, jak dobrać system wideo-domofonowy?

Aby dobrać odpowiedni system musimy widzieć czego chcemy.

Często przypominamy sobie o instalacjach domofonowych i wideodomofonowych kiedy jest już za późno lub zdajemy się na elektryka który często nie zna specyfikacji systemów wideodomofonowych.

Producenci wideodomofonów zalecają różne typy okablowania. W naszych instalacjach o ile jest to możliwe zawsze dublujemy kable.

Wideodomofony IP.

Wykonujemy instalacje wideodomofonowe wielorodzinne IP oraz jednorodzinne IP.

Świadczymy usługi serwisowe systemów domofonowych oraz wideodomofonów, zajmujemy się modernizacją, rozbudową, uruchomieniem programowaniem i integracją z innymi systemami takimi jak: automatyka bram, kontrola dostępu, telewizja dozorowa (CCTV) itp.

Wieloletnie doświadczenie w serwisie oraz obsłudze technicznej wideodomofonów i domofonów daje nam przewagę nad firmami zajmującymi się wyłącznie montażem.

POLINE – to gwarancja jakości!

Na bazie naszych  doświadczeń serwisowych doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne dla stabilności pracy systemu jest poprawne wykonanie instalacji domofonowej i wideodomofonowej  a także sporządzenie dokumentacji po wykonawczej.

Montaż domofonów – wybrane realizacje

Poniżej film przedstawiający modernizację rozbudowanego systemu wideodomofonowego.

Zadzwoń i dowiedz się więcej  tel.+48 664 988 446

Firma Poline oferuje: doradztwo, montaż, serwis awaryjny, konserwację, przeglądy okresowe starych instalacji i modernizację systemów domofonowych i wideodomofonowych.