Wideodomofony, domofony IP

Firma Poline oferuje kompleksowe usługi w zakresie systemów domofonowych i wideodomofonowych na terenie Wrocławia i okolic. Zapewnimy konsultacje z naszym ekspertem, przygotowanie projektu dopasowanego do potrzeb klienta, wykonanie oraz uruchomienie wybranego systemu, a także dostarczenie projektu powykonawczego.
Nasze realizacje są najwyższej jakości – udzielamy na nie gwarancji, w zależności od systemu, od 24 miesięcy do 5 lat. Firma Poline to fachowcy w branży zabezpieczeń różnego rodzaju. Szerokość oferty świadczonych przez nas usług pozwala także na kalibrację instalacji domofonowych i wideodomofonowych z innymi systemami (na przykład kontroli dostępu, oddymiania, automatyki bram i szlabanów etc.)
W naszych realizacjach dbamy o jakość instalowanych urządzeń, korzystając wyłącznie z produktów zaufanych marek (BPT, CAME, Fermax, ACO, Urmet, Farfisa, BTCINO, Laskomex, Elfon, Elvax, Kenwei, Panasonic).

montaż i uruchomienie domofonów fermax

Jak właściwie dobrać system domofonowy lub wideodomofonowy?

Ważne jest sprecyzowanie swoich oczekiwań i potrzeb, a także odpowiednie dobranie sprzętu do okablowania. By wybrane urządzenie służyło długo i efektywnie, warto zasięgnąć opinii eksperta, który doradzi optymalne rozwiązanie. Firma Poline oferuje doradztwo fachowców, którzy pomogą Ci dobrać system dopasowany do Twoich potrzeb, Do tego, dbając o jakość naszych usług, w miarę możliwości staramy się o instalację podwójnego okablowania.

Wideodomofony IP

Wideodomofony to nic innego, jak systemy domofonowe nowej generacji. Znacząco podnoszą one bezpieczeństwo. W przypadku zwykłego systemu domofonowego, możemy jedynie rozmawiać z osobą znajdującą się po drugiej stronie. Gdy mamy do czynienia z wideodomofonem, możemy także zobaczyć rozmówcę, co znacznie ułatwia identyfikację.
W zakresie instalacji wideodomofonowych, realizujemy zarówno systemy jednorodzinne IP, jak i wielorodzinne IP.

Nasza oferta

Firma Poline oferuje profesjonalny konsulting, montaż i serwis systemów domofonowych oraz wideodomofonowych, konserwację, modernizację i okresowe przeglądy przestarzałych instalacji oraz łączenie instalacji domofonowych i wideodomofonowych z innymi systemami zabezpieczeń (automatyka bram i szlabanów, kontrola dostępu, monitoring wizyjny etc.)
Nasza firma to wieloletnie doświadczenie i kompleksowe usługi, których nie oferują inne firmy z branży. To wykwalifikowana kadra ekspertów dbających o potrzeby klienta i spersonalizowane projekty. To profesjonalnie wykonane i udokumentowane (także w formie powykonawczej) instalacje, które służą przez długie lata.
Wybierz doświadczenie, profesjonalizm i jakość – skontaktuj się z firmą Poline!
By uzyskać więcej informacji, zadzwoń na numer +48 664 988 446

Montaż domofonów – wybrane realizacje