CCTV Cameras

Montaż kamer przemysłowych, montaż monitoringu IP.

Firma Poline świadczy usługi z zakresu: projektowania CCTV, doradztwa przy doborze odpowiedniego sprzętu, profesjonalnego montażu kamer i serwisowania systemów monitoringu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu kamer i systemów monitoringu wizyjnego. Nasze realizację to: budynek NIK i Prokuratury, kina, hotele, garaże podziemne, hale przemysłowe, osiedla mieszkaniowe, przedszkola, obiekty usługowe, salony fryzjerskie itp.

Podgląd monitoringu przez internet, monitoring na smartfon.

Konfigurujemy tablety, smartfony, komputery PC i laptopy do zdalnego podglądu kamer Państwa biznesu i domu przez internet.

 

Rzetelne podejście do systemów zabezpieczeń!

System monitoringu służy poprawie bezpieczeństwa naszego biznesu i domu. Niewłaściwa konfiguracja systemu monitoringu może odwrócić się przeciwko nam! Wielokrotnie zdarzyło nam się wejść na obiekt w którym poprzedni instalator nie zabezpieczył odpowiednio monitoringu. Kiedy złodziej włamie się do systemu może nie tylko zdalnie wyłączyć nagrywanie kamer, ale wie też kiedy może bezpiecznie wejść.

Podczas montażu kamer i konfiguracji monitoringu duży nacisk kładziemy na zabezpieczenie dostępu silnymi hasłami. Dodatkowo zawsze doradzamy naszym klientom aby stosowali UPS-y  zabezpieczające sprzęt przed przepięciami i brakiem zasilania. Przykład z życia: pracownik wyłączył zasilanie i podbierał pieniądze z kasy – nie wiedział o zasilaniu awaryjnym.

Nasze realizację można podzielić na:

Monitoring firmy, monitoring biura, monitoring osiedli wielorodzinnych,monitoring parkingów, monitoring, garaży podziemnych, monitoring hoteli, monitoring kin,  monitoring domu i mieszkania.

Integracja telewizji przemysłowej z innymi systemami

Integracja z terminalami kasowymi, zliczanie osób, mapy ciepła, rozpoznawanie i detekcja twarzy np. złodzieja, integracja z dowolnymi systemami sygnalizacji włamania i napadu, systemami pożarowymi, kontroli dostępu, systemem wideodomofonowym i innymi

W trosce o naszych Klientów oraz jakość naszych usług zawsze dobieramy profesjonalny sprzęt adekwatny do warunków pracy oraz przeznaczenia. (np. ukryta kamera, kamera obrotowa itp.)

System analizy obrazu i dźwięku.

Możliwość wyświetlania na 1 monitorze obrazu z kamer analogowych i kamer IP

Modernizacja monitoringu, konserwacja telewizji przemysłowej

Oferujemy Państwu rozwiązania pozwalające osiągnąć jakość obrazu porównywalną z kamerami IP 2 Mpx na okablowaniu koncentrycznym – bez konieczności wymiany okablowania!

Posiadasz okablowanie koncentryczne a chcesz kamery IP? Posiadamy rozwiązania pozwalające na montaż kamer IP po kablu koncentrycznym. 

To tylko niektóre z możliwości systemów monitoringu wizyjnego.

NIE POZWÓL ABY SYSTEM MONITORINGU BYŁ TYLKO KOSZTEM DLA TWOJEJ FIRMY – ZACZNIJ NA NIM ZARABIAĆ

 

Korzystając z naszych usług, kupujesz nie tylko usługę montażu monitoringu, ale także fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem z branży zabezpieczeń technicznych. Odpowiedni dobór kamer optymalizuje koszty systemu monitoringu. Każdą kamerę dobieramy indywidualnie do warunków jej pracy.

Czy wykorzystujesz możliwości monitoringu?

CIEKAWOSTKA:

Odpowiednia konfiguracja kamery i rejestratora pozwala na wysłanie e-maila na wskazany adres np. po przekroczeniu linii o określonych godzinach. Dzięki temu wiesz o której do pracy przychodzą pracownicy.

Kamery można również wykorzystywać do zliczania klientów  np w sklepie, lub do tworzenia map ciepła – Mapy ciepła pozwalają na graficzne przedstawienie przy którym regale klienci spędzają najwięcej czasu.

Kamery czytające tablice rejestracyjne, można wykorzystać do sterowania szlabanów, bram parkingowych, systemów parkingowych lub automatyki domowej.

To tylko niektóre z możliwości kamer i monitoringu. zadzwoń i dowiedz się więcej!

Usługi Serwisowe monitoringu IP i Turbo HD

Firma Poline oferuje: montaż kamer, profesjonalne doradztwo przy doborze kamer i monitoringu, serwis awaryjny monitoringu, konserwację monitoringu CCTV, modernizację systemów telewizji przemysłowej, analizę wideo, integrację systemu monitoringu z innymi systemami.

 

  Zadzwoń i dowiedz się więcej  +48 664 988 446