Praca

Sprawdź nasze oferty pracy

Zadania:
Montaż, serwis i uruchamianie systemów zabezpieczeń, obsługa techniczna renomowanych obiektów

Wymagania:

  • Niekaralność

  • Bardzo dobra znajomość budowy systemów: SSWiN, CCTV, SKD – różnych producentów

  • Wykształcenie min. średnie o kierunku elektrycznym lub telekomunikacyjnym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i skrupulatność

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym zespole
  • Premie uznaniowe
  • Praca głównie na terenie woj. dolnośląskiego
  • Służbowy samochód, laptop i telefon

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: biuro@poline.pl

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn.zm.).”

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem robót instalacyjnych

  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Posiadanie licencji zabezpieczenia techn. II stopnia
  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy rozbudowanych i poważnych inwestycjach
  • Możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Wsparcie, systemem szkoleń